Klg performans arttırıcı hap ereksiyon süresini arttırarak süresini uzatarak. Erken boşalmayı önleme özelliğine sahiptir. Kullanım kolaylığı açısından düşünülecek olursa tercih sebebidir. Her tablet ilişkiden yaklaşık olarak 45 dakika veya 1 saat önce bol su kullanılarak alınmasında fayda vardır.

Fazla kullanılması önerilmemektedir. Günde en fazla bir tablet şeklinde kullanılması  her hangi bir yan etkiye mahal vermezken bu dozdan fazla kullanılması minimum düzeyde baş ağrısı yapabilr. Tansiyon hastaları ve de özellikle kalp hastalarının bu hapı kullanmamaları tavsiye edilmektedir. İlacın muhafaza koşulları da önemlidir.

Güneş ışınlarından uzak tutularak. Çocukların kesinlikle ulaşamayacakları serin ve kuru yerlerde muhafaza edilmeleri gerekmektedir. İçeriğinde 8 adet cinsel gücü arttırıcı ve 8 adet geciktirici hap bulunmaktadır. Tamamen bitkisel özlü bir ilaç olması dolayısı ile  yan etkisi yoktur. Bu arada gizli kullanım özelliği ile beraber ayrı bir önemi bulunmaktadır herhangi bir belirti göstermediğinden ötürü gizli olarak bir içeceğe bırakılması da mümkün olabilmektedir.

klg
klg hapı